Gümüşhane’de düzenlenen Aile Haftası etkinliği kapsamında ‘Ailemiz İstikbalimizdir’ sloganıyla bir yürüyüş gerçekleştirildi. Yürüyüşe katılan vatandaşlar, ailelerin güçlenmesi ve toplumdaki önemini vurgulayan pankartlar taşıdı. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Dr. Cengiz Maden, etkinliğin ailelerin güçlenmesi için önemli bir fırsat olduğunu belirtti ve güçlü ailelerin güçlü bir toplumun temelini oluşturduğunu söyledi.