Kürsüye el ele çıktılar! İşte Aziz Yıldırım’ın Ali Koç’u başkan ilan ettiği anlar

Fenerbahçe‘de Ali Koç ve Aziz Yıldırım’ın yarıştığı tarihi seçimi kazanan mevcut başkan Ali Koç oldu. Her iki aday da tribünleri beraber selamlayarak kürsüye geldi. Yıldırım, kürsüde yaptığı konuşmada Koç’u tebrik etti.

EL ELE TRİBÜNLERİ SELAMLADILAR

Ülker Stadı’nda gerçekleştirilen seçimin ardından oyların sayılması sırasında başkan adaylarından Ali Koç tezahüratlar eşliğinde sahaya çıktı. Bu sırada başkan adayı Aziz Yıldırım’ın yönetim kurulu listesindeki isimlerden Savaş Adalet, Ali Koç’la kısa bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin ardından Ali Koç, Aziz Yıldırım ve yönetim listesinde yer alan isimlerin bulunduğu odaya giderek Yıldırım’la bir araya geldi. Yıldırım ve ekibi, Ali Koç’u tebrik etti.

BİRBİRLERİNE SARILDILAR

Bu anların görüntüleri stadyumdaki dev ekranlara yansıtılırken tribünlerde yer alan sarı-lacivertliler “İki başkan el ele, hep beraber tribüne.” tezahüratları yaptı. Tribünlerin isteğine kayıtsız kalmayan Ali Koç ve Aziz Yıldırım birlikte kürsüye geldi ve birbirlerine sarıldı.

YILDIRIM, KOÇ’U BAŞKAN İLAN ETTİ

Kürsüde konuşan Aziz Yıldırım, Sevgili Fenerbahçeliler. Hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah Ali Koç ve arkadaşları Fenerbahçe’yi şampiyon yaparlar. Biz de elimizden gelen desteği veririz. İyi ki varsınız, iyi ki Fenerbahçeliyiz” dedi.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x